Food

What was your top dollar gourmet splurge?

We just spent $10.00 per ounce (choke!) for Jamon Iberico. Of course there had to be Garrotxa cheese and a bottle of Jumilla to accompany it. You may ask, "Was it worth it"? Oh, yes, it was...

What has been your biggest (secret shame) splurge at your up-scale market?


Talk is closed, but that doesn't mean the conversations have to stop!

Check out this post for a more thorough explanation, and jump onto our Facebook page or our Twitter feed to keep the conversations going!

Comments:

Comments are closed